Regulamin

Szanowny Działkowcu,

w trosce o ochronę danych osobowych wprowadzamy nowe zasady korzystania z naszej strony www oraz korespondencję elektroniczną z Zarządem. W maju br. wchodzi nowe unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, znane w naszym kraju pn. RODO, dlatego wszelkie publikowanie i przesyłanie danych osobowych będzie na naszej  stronie szyfrowane certyfikatem SSL.

  1. Wszyscy działkowcy, którzy złożyli osobiście w Zarządzie stosowne oświadczenie i wyrazili tym samym zgodę na korespondencję elektroniczną, otrzymają na aktualny adres mailowy wiadomość i tym samym będą mieć możliwość potwierdzenia swojego adresu mailowego.Po jego potwierdzeniu adres mailowy będzie aktywny, hasła i loginy pozostają bez zmian. Użytkownik będzie mógł zarządzać swoim kontem-zmiana danych, jednak że każda zmiana adresu mailowego będzie wymagała jego ponownego potwierdzenia. Resetowanie  – przypominanie hasła będzie możliwe tylko przy aktywnym koncie mailowym.  Aktywni użytkownicy będą mieli dostęp do wszystkich publikacji na stronie – opłaty, zarządzanie kontem, ogłoszenia dla działkowców itp…. Będą mogli prowadzić korespondencję elektroniczną z Zarządem na tematy administracyjno-księgowe takie jak: zmiana adresu zameldowania i do korespondencji, zmiana adresu mailowego, wyjaśnianie i aktualizacja płatności, wymiana nr telefonów itp… Będą otrzymywali istotne komunikaty od Zarządu, związane z funkcjonowaniem naszego ogrodu itp…
  2. Działkowcy, którzy nie złożyli w/w oświadczenia utracą po dniu wejścia w życie RODO tj. 25.05.2018r możliwość logowania, dopiero po złożeniu odpowiedniego oświadczenia w Zarządzie o korespondencji elektronicznej będą mogli zostać aktywowani i uzyskają takie same prawa jak użytkownicy z pkt 1.
  3. Bez złożonego oświadczenia pozostaje tylko kontakt osobisty podczas dyżurów Zarządu lub listowny na adres zapisany w aktach poszczególnych działek – często nieaktualny. 
  4. Logowanie jest możliwe tylko po zaznaczeniu checbox’u  ” akceptuję regulamin”, zaznaczenie jest  wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby działalności statutowej Zarządu ROD Grochowa i akceptacją zasad korzystania ze strony www.

 

Uwaga! Skutki prawne wynikające z braku aktualizacji adresów do korespondencji obciążają działkowca.

 

Druki oświadczeń są do pobrania w Zarządzie.

 

Wzór oświadczenia:

                       OŚWIADCZENIE      

                         

  • nr działki:……………….             imię i nazwisko…………………………………………………………………….
  •  Mój adres do korespondencji:…………………………………………………………………………………………………………………..
  • Wyrażam zgodę na korespondencję elektroniczną z Zarządem ROD Grochowa/w tym zawiadomienie o Walnym Zebraniu/, mój adres e-mail:…………………………………………………………………………………………..
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby działalności statutowej Zarządu ROD Grochowa.
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie krótkich, ważnych i istotnych wiadomości związanych z funkcjonowaniem naszego ogrodu na nr telefonu :……………………………………… /niewymagalne-można skreślić/

 

Grochowa dn……………………………….                                                                podpis składającego oświadczenie

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Najnowsze wpisy
mizzo.pl